Boss DB 60

Metronom   Metronom vedle základních funkcí, nabízí menu rytmických paternů či možnost vytváření vlastních rytmů. Z dalších specifik uveďme paměťovou funkci ukládání více temp...
Doprava 79 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka HOUDEK

Tempo
30 - 250 bpm
Sluchátkový výstup
Typ
digitální
Ladička

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Velká škála možností i předvoleb
    • Relativně slabá hlasitost ve sluchátkách

Potřeboval jsem obyčejný, ne moc drahý metronom pro bubeníka. Tento přístroj mě vyhovuje i proto, že používá běžné tužkové baterie. Ve sluchátkách je však hlasitost metronomu poměrně slabá, během hraní s kapelou není taktování skoro slyšet. Možná mám ale nevhodná sluchátka. Protože při hraní mám přístroj v kapsičce u košile, hodilo by se i nějaké uzamykání tlačítek, ale to už bych chtěl asi moc.

• moznost volby viac temp v jednej skladbe cize programovatelnost

Typ
digitální
Ladička

Metronom

Metronom vedle základních funkcí, nabízí menu rytmických paternů či možnost vytváření vlastních rytmů. Z dalších specifik uveďme paměťovou funkci ukládání více temp pro jednotlivé „songy", zasmyčkování, tapování tempa, mód pro ladění, nastavení hlasitosti a podsvícený display.

• Digitální metrom
  • Vestavěná ladička, stopky, časovač
  • Funkce Note Mix umožňuje vytvořit bicí paterny
  • Loop Play funkce vyvolá uložené nastavení
  • Pořadí paternů můžeme nastavit podle vlastních potřeb
  • Napájení: 2xAA baterie

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu79 Kč92 % • 1 311 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Velká škála možností i předvoleb
    • Relativně slabá hlasitost ve sluchátkách

• moznost volby viac temp v jednej skladbe cize programovatelnost
    • chyba datove koliesko pre rychlejsie ovladanie ale da sa na to zvyknut

ja som ho zhanal a som s nim spokojny na sto percent

Jsem spokojen.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu79 Kč92 % • 1 311 recenzíDalší informace